Make your donation now

Pārlēkt uz: navigācija, meklēt

No Vikipēdijas dibinātāja Džimija Veilsa.

Vikipēdija ir 5. populārākā tīmekļa vietne pasaulē un katru mēnesi to apmeklē 500 miljoni cilvēku — apskatīto lapu skaits ir mērāms miljardos.

Komercdarbība ir atbalstāma. Reklāma nav ļauna. Bet tā šeit, Vikipēdijā, neiederas.

Vikipēdija ir kas īpašs. Tā ir kā bibliotēka vai publisks parks. Tā ir kā prāta templis. Tā ir vieta, kur mēs visi varam doties, lai domātu, mācītos un dalītos savās zināšanās ar citiem.

Kad es nodibināju Vikipēdiju, es varēju izveidot to kā pelnošu kompāniju ar reklāmas baneriem, bet es izvēlējos darīt to citādāk. Gadu gaitā mēs esam smagi strādājuši, lai paturētu to nepiesārņotu un precīzu. Mēs piepildām savu misiju un atstājam mēslus citiem.

Ja katrs, kurš lasa šo, ziedotu 5 dolārus, mums līdzekļu vākšanu vajadzētu rīkot tikai vienu dienu gadā. Bet ne visi var atļauties vai vēlas ziedot. Un tas ir pilnīgi pieņemami. Katru gadu ziedot izvēlas pietiekami daudz cilvēku.

Šogad, lūdzu, apdomā iespēju ziedot 5Ls, 10Ls, 20Ls vai citu summu, ko vari atļauties, lai aizsargātu un stiprinātu Vikipēdiju.

Paldies,

Džimijs Veilss
Vikipēdijas dibinātājs

By donating, you are sharing your information with the Wikimedia Foundation, the nonprofit organization that hosts Wikipedia and other Wikimedia projects, and its service providers in the U.S. and elsewhere pursuant to our donor privacy policy. We do not sell or trade your information to anyone. For more information please read our donor policy.