Make your donation now

Pārlēkt uz: navigācija, meklēt

No Vikipēdijas dibinātāja Džimija Veilsa.

Komercdarbība ir atbalstāma. Reklāma nav ļauna. Bet tā šeit, Vikipēdijā, neiederas.

Vikipēdija ir kas īpašs. Tā ir kā bibliotēka vai publisks parks. Tā ir kā prāta templis. Tā ir vieta, kur mēs visi varam doties, lai domātu, mācītos un dalītos savās zināšanās ar citiem.

Kad es nodibināju Vikipēdiju, es varēju izveidot to kā pelnošu kompāniju ar reklāmas baneriem, bet es izvēlējos darīt to citādāk. Gadu gaitā mēs esam smagi strādājuši, lai paturētu to nepiesārņotu un precīzu. Mēs piepildām savu misiju un atstājam mēslus citiem.

Ja katrs, kurš lasa šo, ziedotu €3, mums līdzekļu vākšanu vajadzētu rīkot tikai vienu dienu gadā. Bet ne visi var atļauties vai vēlas ziedot. Un tas ir pilnīgi pieņemami. Katru gadu ziedot izvēlas pietiekami daudz cilvēku.

Šogad, lūdzu, apdomā iespēju ziedot €5, €20, €50 vai citu summu, ko vari atļauties, lai aizsargātu un stiprinātu Vikipēdiju.

Paldies,

Džimijs Veilss
Vikipēdijas dibinātājs

Ziedojot jūs piekrītat savas personīgās informācijas kopīgošanai ar Wikimedia Foundation (bezpeļņas organizāciju, kas nodrošina Wikipedia un citu Wikimedia projektu mitināšanu) un tā pakalpojumu sniedzējiem saskaņā ar mūsu ziedotāju politiku. Wikimedia Foundation un tā pakalpojumu sniedzēji atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs un citās valstīs, kuru privātuma tiesību akti var neatbilst tiesību aktiem jūsu valstī. Mēs jūsu informāciju nevienam nepārdosim un netirgosim. Lai saņemtu plašāku informāciju, lūdzu, izlasiet mūsu ziedotāju politiku.