Bağışınızı şimdi yapın

Gezinti kısmına atla Arama kısmına atla

Herkesin bilgiye eşit erişiminin olmasını istiyoruz, sonsuza dek

Vikipedi’yi ve diğer önemli özgür bilgi projelerini barındıran ve kâr gütmeyen bir kuruluş olan Wikimedia Vakfı’na bağışta bulunmayı düşündüğünüz için teşekkür ederiz.

Her yıl, bizi desteklemek için bağışta bulunan %2 okuyucu sayesinde, özgür bilgiye erişimi dünyanın dört bir ucuna ulaştırabiliyoruz. Eğer Vikipedi sizin için de önemli ve yararlıysa lütfen onlara katılın ve 10 TL, 50 TL, 100 TL veya sizin için ne uygun hissettiriyorsa bağışlayın. Vikipedi farklıdır. Reklam veya abonelik ücreti bulunmaz. Bunlar buraya ait değildirler. Vikipedi önyargıdan ve gündemden bağımsız bir öğrenme yeridir.

Bugün size ne uygun hissettiriyorsa bağışlamaya davet ediyoruz. Bağımsız ve tarafsız bilgiye erişimin sizin için ne kadar önemli olduğunu dünyaya gösterin.

Teşekkür ederiz.

Bağışlarınız nereye gidiyor

Teknoloji:Sunucular, bant genişliği, bakım, geliştirme. Vikipedi, dünyada en çok ziyaret edilen 5. site ve diğer önde gelen sitelerin harcadığı masrafların çok az bir kısmı ile çalışır.

İnsan kaynakları: Diğer üst düzey 10 sitenin binlerce çalışanı mevcut. Bizim ise 700 çalışanımız var ve biz kâr amacı gütmeyen, yüksek verimli bir kuruluşuz.

Back

Almost done: Please, make it $Y monthly.

Monthly support is the best way to ensure that Wikipedia keeps thriving.