Poskytnout příspěvek

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Chceme, aby všichni měli rovnocenný přístup k znalostem, a to navždy.

Děkujeme vám, že zvažujete inanční dar Nadaci Wikimedia, která provozuje Wikipedii a další klíčové projekty s cílem svobodného šíření znalostí.

Každý rok se nám díky dvěma procentům čtenářů, kteří podporují naši misi, daří rozšiřovat dosah svobodných znalostí do nových koutů světa. Pokud je i pro vás Wikipedie užitečná a záleží vám na ní, přidejte se k nim, prosím, a darujte ještě dnes 100 Kč, 500 Kč nebo 1000 Kč či jakoukoli jinou částku, která vám připadá správná.

Wikipedie je jiná. Žádné reklamy, žádné předplatné, žádné paywally. To jsou věci, které sem nepatří. Wikipedie je místem učení osvobozeným od předsudků a agendy.

Vyzýváme vás tímto, abyste darovali jakoukoli částku, která vám připadá správná. Ukažte světu, že vám záleží na přístupu k nezávislým a nepodjatým informacím.

Děkujeme vám.

Můžeme zůstat v kontaktu?
To je nám líto. Nezasíláme e-maily často; zvážil/a byste změnu svého názoru?
Děkujeme, že jste změnil/a názor! Budeme respektovat vaši e-mailovou schránku.

K čemu dary poslouží

Technologie: servery, připojení, údržba, vývoj. Wikipedie je pátá největší webová stránka na světě a pro svůj provoz utrácí jen zlomek toho, co ostatní největší webové stránky.

Lidé: Ostatní webové stránky z TOP 10 mají tisíce zaměstnanců. My máme 700 zaměstnanců, udělejte ze svého daru báječnou investici do vysoce efektivní neziskové organizace.

Zpět

Proč nepřispívat $Y měsíčně?

Měsíční podpora je nejlepší způsob, jak zajistit, aby Wikipedie nadále vzkvétala.