Atlikite aukojimą

Jump to navigation Jump to search

Vikipedijos įkūrėjo Jimmy Wales kreipimasis

Komercija puiku, reklama ne blogis, bet jai čia ne vieta. Ne Vikipedijoje.

Vikipedija – tai kažkas ypatingo. Tai lyg biblioteka ar viešasis parkas. Tai tarytum šventykla protui. Tai vieta, į kurią visi galime ateiti pamąstyti, mokytis, dalintis savo žiniomis su kitais.

Įkūręs Vikipediją, galėjau ją paversti pelno siekiančia kompanija, pilna reklaminių skydelių, bet nusprendžiau eiti kitu keliu. Mes metų metus dirbome tam, kad išlaikytume šią organizaciją taupią ir tvarkingą. Mes vykdome savo misiją ir jos rezultatais dalinamės su kitais.

Jeigu kiekvienas, skaitantis šį laišką, paaukotų 15 Lt, aukų rinkimo akciją mes rengtumėme tik vieną dieną per metus. Tačiau ne kiekvienas gali paaukoti ar paaukos. Ir tai nėra blogai. Kasmet tiesiog pakankamai žmonių nusprendžia paaukoti.

Šiais metais maloniai prašome apsvarstyti galimybę paaukoti 15 Lt, 50 Lt, 100 Lt ar bet kurią kitą sumą, kurią galėtumėte skirti Vikipedijos išsaugojimui ir jos palaikymui.

Ačiū,

Jimmy Wales
Vikipedijos įkūrėjas

Paaukodami jūs sutinkate pasidalinti savo asmenine informacija su Vikimedijos Fondu, ne pelno siekiančia organizacija, talpinančia Vikipediją bei kitus Vikimedijos projektus, bei jos paslaugų tiekėjais pagal aukotojų privatumo politiką. Vikimedijos Fondas ir jo paslaugų tiekėjas yra Jungtinėse Valstijoje ir kitose šalyse, kurių privatumo įstatymai gali neatitikti jūsų. Jūsų duomenys niekam nebus atskleisti ar parduoti. Norėdami sužinoti daugiau, perskaitykite aukotojų privatumo politiką.