Poskytnout příspěvek

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Chceme, aby všichni měli rovnocenný přístup k znalostem, a to navždy.

Děkujeme vám, že zvažujete inanční dar Nadaci Wikimedia, která provozuje Wikipedii a další klíčové projekty s cílem svobodného šíření znalostí.

Každý rok se nám díky dvěma procentům čtenářů, kteří podporují naši misi, daří rozšiřovat dosah svobodných znalostí do nových koutů světa. Pokud je i pro vás Wikipedie užitečná a záleží vám na ní, přidejte se k nim, prosím, a darujte ještě dnes 5 €, 10 € nebo 20 € či jakoukoli jinou částku, která vám připadá správná.

Wikipedie je jiná. Žádné reklamy, žádné předplatné, žádné paywally. To jsou věci, které sem nepatří. Wikipedie je místem učení osvobozeným od předsudků a agendy.

Vyzýváme vás tímto, abyste darovali jakoukoli částku, která vám připadá správná. Ukažte světu, že vám záleží na přístupu k nezávislým a nepodjatým informacím.

Děkujeme vám.

Můžeme zůstat v kontaktu?
To je nám líto. Nezasíláme e-maily často; zvážil/a byste změnu svého názoru?
Děkujeme, že jste změnil/a názor! Budeme respektovat vaši e-mailovou schránku.

K čemu dary poslouží

Technologie: servery, připojení, údržba, vývoj. Wikipedie je pátá největší webová stránka na světě a pro svůj provoz utrácí jen zlomek toho, co ostatní největší webové stránky.

Lidé: Ostatní webové stránky z TOP 10 mají tisíce zaměstnanců. My máme 700 zaměstnanců, udělejte ze svého daru báječnou investici do vysoce efektivní neziskové organizace.

Zpět

Proč nepřispívat $Y měsíčně?

Měsíční podpora je nejlepší způsob, jak zajistit, aby Wikipedie nadále vzkvétala.