Зробіть вашу пожертву зараз

Перейти до: навігація, пошук

Звернення засновника Вікіпедії Джиммі Вейлза.

Комерція — це чудово. Реклама — ніяк не зло. Але тільки не тут. Не у Вікіпедії.

Вікіпедія становить собою дещо особливе. Вона подібна до бібліотеки чи громадського парку. Вона наче храм для розуму. Це місце, куди ми всі можемо прийти помудрувати, учитися або поділитися знаннями з іншими.

Коли я засновував Вікіпедію, я міг би зробити її прибутковою компанією з рекламними оголошеннями, але я вирішив піти іншим шляхом. Усі ці роки ми важко працювали задля ощадливого використання зібраних коштів. Ми виконуємо наше завдання, залишаючи марнотратство іншим.

Якби кожен, хто читає це повідомлення, пожертвував ₴50, ми б закінчили щорічний збір коштів впродовж одного дня. Однак не всі можуть, чи хочуть, зробити пожертву. І це абсолютно нормально. Кожного року знаходиться достатньо людей, які долучаються до внесків.

Цього року прошу вас обміркувати можливість внеску в ₴50, ₴200, ₴500 або ж скільки зможете, для захисту та підтримки Вікіпедії.

З подякою,

Джиммі Вейлз,
засновник Вікіпедії

Роблячи пожертву, Ви даєте згоду на повідомлення Вашої персональної інформації Фонду Вікімедіа (Wikimedia Foundation), некомерційній організації, яка підтримує роботу Вікіпедії (Wikipedia) та інших проектів Вікімедіа, а також його постачальникам послуг відповідно до нашої політики щодо жертводавців . Фонд Вікімедіа і його постачальники послуг знаходяться у Сполучених Штатах та інших країнах, де законодавство про недоторканність приватного життя може не бути рівнозначним відповідному законодавству, що діє у Вашій країні. Ми нікому не продаємо і ні з ким не обмінюємося Вашою інформацією. Щоб отримати докладнішу інформацію, прочитайте нашу політику щодо жертводавців .