Інформація про звільнення від оподаткування

From Donate
Jump to navigation Jump to search

Інформація про звільнення від оподаткування

Сполучені Штати Америки

Wikimedia Foundation — це некомерційна благодійна організація (ідентифікаційний податковий № 20-0049703), заснована у Сполучених Штатах Америки відповідно до розділу 501(c)(3) Податкового кодексу США, і з цієї причини пожертвування від фізичних або юридичних осіб, розташованих у Сполучених Штатах Америки, можуть звільнятися від оподаткування. Сюди входять пожертвування, перераховані на рахунок Wikimedia Foundation на користь Wikimedia Endowment.

Скан-копія листа щодо статусу згідно з розділом 501(c)(3)

На додаток до федерального статусу згідно з розділом 501(c)(3) у Сполучених Штатах Америки, фонд Wikimedia Foundation зареєстрований для отримання пожертвувань у всіх штатах, у яких існує вимога щодо реєстрації. Нижче наведено заяви, передбачені вимогами деяких із цих штатів, щоб повідомити потенційних донорів про те, як дізнатися більше про реєстрацію Wikimedia Foundation.

Канада

Через статус Wikimedia Foundation згідно з розділом 501(c)3 у Сполучених Штатах Америки, податковий кодекс Канади зазвичай дозволяє вираховувати пожертвування WMF лише з оподатковуваного доходу донора, отриманого у США. Ви також можете переглянути пункт 6 статті XXI договору про уникнення подвійного оподаткування між США та Канадою. Для отримання докладнішої інформації щодо відрахування такого пожертвування для податкових цілей зв’яжіться з податковим консультантом.

Інші країни

Wikimedia Foundation — це некомерційна благодійна організація, заснована у Сполучених Штатах Америки відповідно до розділу 501(c)(3) Податкового кодексу США, і з цієї причини пожертвування від фізичних або юридичних осіб, розташованих у Сполучених Штатах Америки, можуть звільнятися від оподаткування. Пожертвування від фізичних або юридичних осіб, розташованих за межами Сполучених Штатів Америки, можуть не відповідати критеріями звільнення від оподаткування у Сполучених Штатах Америки та інших країнах; у таких випадках донорам слід звернутися за консультацією з питань місцевого оподаткування. Важливо зауважити, що Wikimedia не прагне отримувати пожертвування від фізичних або юридичних осіб, розташованих у будь-якій юрисдикції, яка забороняє або обмежує діяльність зі збору коштів міжнародними благодійними організаціями, такими як Wikimedia, чи оподатковує пожертвування, які здійснюються на користь таких міжнародних благодійних організацій, податком на дарування.

Wikimedia Foundation підтримує місцеві незалежні відділення у всьому світі. Детальніше про відділення та їхню роботу.