Citi veidi, kā ziedot

From Donate
Jump to navigation Jump to search

Wikimedia Foundation

Citi veidi, kā ziedot

Kredītkarte/debetkarte

Lai ziedotu, izmantojot kredītkarti/debetkarti, eWallet vai interneta banku (atsevišķās valstīs), lūdzu, izvēlieties savu kontinentu un valsti, lai skatītu pieejamās maksājumu metodes.

PayPal

Ja vēlaties ziedot, izmantojot PayPal, lūdzu, izvēlieties valūtu, lai turpinātu.

Ikmēneša dāvinājums

Lūdzu, noklikšķiniet lai izveidotu automātisku ikmēneša ziedojumu, izmantojot kredītkarti/debetkarti vai PayPal.

Bankas čeks (pa pastu)

Lūdzu, izrakstiet čeku „Wikimedia Foundation, Inc." Lūdzu, nesūtiet skaidru naudu pa pastu.

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
USA


Akciju ziedošana

Lai pārskaitītu līdzekļus no sava brokera konta uz mūsējo, lūdzu, norādiet brokerim mūsu nosaukumu, konta numuru un mūsu DTCC norēķinu numuru. Kad darījums ir pabeigts, lūdzu, nosūtiet mums ziņojumu uz e-pasta adresi benefactors@wikimedia.org, lai mēs varētu apliecināt darījumu.

Wikimedia Foundation, Inc. Bank of America

DTC Eligible Securities The Depository Trust Company (DTC) DTC Account Number: 0955 Ref: #16-200-2942639 Account Name: Wikimedia Foundation – Gift Account

Ja jums ir nepieciešama palīdzība, lūdzu, sazinieties ar Avi Cohen.

Bankas pārskaitījums

Mūsu noguldījumu konti:

Banka: Citibank
Adrese: 590 Market Street, San Francisco, California, 94104 USA
Vietējie (ASV) pārskaitījumi
ABA/ACH# 321171184
A/C# 203129580
Starptautiskie pārskaitījumi
SWIFT kods CITIUS33
A/C# 203129580
Papildu / īpašo norādījumu laukā, lūdzu, norādiet 'Ziedojums'.
Starptautiskā iespēja pieejama tikai elektroniskiem pārskaitījumiem. Mēs pieņemam pārskaitījumus dažādās valūtās, un Citibank konvertēs Jūsu izmantoto valūtu USD. Mums nav katrai valūtai sava IBAN konta vai SEPA sertificēta konta.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nevaram automātiski apstiprināt bankā pārskaitītā ziedojuma saņemšanu, tāpēc, lūdzu, saglabājiet pārskaitījuma apstiprinājumu no savas bankas.
Wikimedia Foundation par ziedojumu pārskaitīšanu maksu neņem, taču, iespējams, to dara Jūsu banka. Mēs Jums iesakām pirms pārskaitījuma veikšanas savā bankā pārliecināties, vai saprotat visas ar ziedošanu Wikimedia saistītās maksas.
Lai saņemtu plašāku informāciju vai atbildes uz jautājumiem par bankas pārskaitījumiem, lūdzu, rakstiet e-pastu uz donate@wikimedia.org.


Mantojuma dāvinājums

Jūsu dāvinājums Wikimedia Foundation garantē, ka Vikipēdija kalpos nākamajai paaudzei. Mantojuma dāvinājums ir labdarības ziedojums jebkādā vērtībā, kas norādīts jūsu testamentā vai dāvinājuma aktā. Jūs varat uzzināt vairāk, izlasot par Mantojuma dāvinājumiem vai rakstot uz e-pasta adresi benefactors@wikimedia.org

Atbilstīgi dāvinājumi

Atbilstīgi dāvinājumi ir lielisks un ērts veids, kā divkāršot vai pat trīskāršot savu ziedojumu Wikimedia Foundation.

Noklikšķiniet šeit, lai redzētu, vai jūsu darba devējs palielinās jūsu dāvinājumu Wikimedia Foundation.

Ja jums ir jautājumi par atbilstīgiem dāvinājumiem no jūsu darba devēja puses, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi matching@wikimedia.org


Brīvprātīgo stundas

Daudz uzņēmumu ASV un Kanādā atlīdzina darbinieka laiku, kas pavadīts brīvprātīgā darbā, sniedzot finansiālu dāvinājumu bezpeļņas organizācijai. Uzziniet vairāk par Brīvprātīgo stundu programmu..

Ja jums ir jautājumi par Brīvprātīgo stundu programmu, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi matching@wikimedia.org

Ieturējumi no darba algas

Daļa darba devēju ASV un Kanādā piedāvā vieglu un ērtu veidu, kā ziedot Wikimedia Foundation, izmantojot ieturējumus no darba algas. Lūdzu, pārbaudiet savā organizācijā šādu iespēju un nepieciešamos dokumentus nosūtiet uz šādu adresi:

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
USA


Ziedošanas fondi

Ziedošanas fondi (Donor Advised Funds, DAF) ļauj apvienot izdevīgākos nodokļu atvieglojumus ar elastīgām iespējām atbalstīt izvēlētos mērķus. Ja vēlaties ieteikt dāvinājumu Wikimedia Foundation tieši no sava ziedošanas fonda, skatiet saites zemāk:

Ja jums ir kādi jautājumi vai jūsu izvēlētais ziedošanas fonds nav iekļauts sarakstā, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pasta adresi benefactors@wikimedia.org.

Amazon maksājumi

Jūs varat veikt ziedojumu ASV dolāros, izmantojot Amazon Payments, Lūdzu, izvēlieties summu un „Donate via Amazon". Ja ziedojat, izmantojot Amazon, citā valūtā, kas nav ASV dolāri, lūdzu, ņemiet vērā, ka jūsu finansējuma avots var tikt noraidīts vai varat saskarties ar papildu maksu par maksājuma konvertēšanu citā valūtā. Iesakām sazināties ar savu banku, lai uzzinātu vairāk.

Bitcoin jeb bitmonētas


Donate with BitPay

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Wikimedia Foundation var atmaksāt bitmonētu ziedojumus tikai bitmonētās. Tā kā mēs neuzkrājam bitmonētas, atlīdzinājuma summas tiks aprēķinātas, balstoties uz ASV dolāru summu, ko būsim saņēmuši tūlītējas apmaiņas rezultātā ziedošanas laikā, izmantojot mūsu maksājumu apstrādātāja bitmonētu pārdošanas kursu atlīdzinājuma izmaksas laikā. Wikimedia Foundation nav atbildīgs par izmaiņām vērtībās, balstoties uz valūtas kursu svārstībām.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi donate@wikimedia.org.