Citi veidi, kā ziedot

From Donate
Jump to navigation Jump to search

Citi veidi, kā ziedot

Paldies, ka izrādāt interesi par ziedojumiem bezpeļņas organizācijai “Wikimedia Foundation”, kas vieso Vikipēdiju un brīvi pieejamās informācijas projektus!

Tiešsaistes dāvinājums

Atkarībā no valsts varat ērti un droši noformēt dāvinājumus tiešsaistē, izmantojot tādas metodes kā kredītkartes/debetkartes, PayPal, Apple Pay, Google Pay, Venmo, tiešsaistes bankas pārskaitījumu u.c. Lūdzu, izvēlieties savu kontinentu, pēc tam valsti, lai uzzinātu par pieejamajiem maksājumu veidiem.


Ikmēneša dāvinājums

Uzziniet, kā jūsu ikmēneša ziedojums atbalsta “Wikipedia” vai kā var veikt automātisku ikmēneša ziedojumu.

Ikmēneša ziedojumi tiek iekasēti līdz brīdim, kad lūdzat mums tos atcelt.

Bankas pārskaitījums

Mēs pieņemam pārskaitījumus dažādās valūtās, un Citibank konvertēs Jūsu izmantoto valūtu USD vai EUR valūtā.

Veicot iekšzemes un starptautiskus pārskaitījumus USD valūtā, mūsu depozīta konts ir
Banka: Citibank
Adrese: 99 Post St, San Francisco, CA 94104 USA
ABA/ACH#: 321171184
SWIFT kods: CITIUS33
A/C#: 203129580
Tālrunis: (415) 817-9113
Ziedojumiem GBP valūtā
Konta numurs: 18797250
Konta nosaukums: WIKIMEDIA FOUNDATION INC
Valūta: GBP
IBAN: GB33CITI18500818797250
SWIFT kods: CITIGB2L
Šķirošanas kods: 185008
Ziedojumiem EUR valūtā
Konta numurs: 18796270
Konta nosaukums: WIKIMEDIA FOUNDATION INC
Valūta: EUR
IBAN: GB12CITI18500818796270
SWIFT kods: CITIGB2L
Šķirošanas kods: 185008
EUR konts ir saderīgs ar SEPA.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nevaram automātiski apstiprināt bankā pārskaitītā ziedojuma saņemšanu, tāpēc, lūdzu, saglabājiet pārskaitījuma apstiprinājumu no savas bankas. Ja vēlaties saņemt kvīti, iesakām sazināties ar savu banku, lai izveidotu maksājumu, izmantojot pakalpojumu “Bill Pay” (ASV)\ vai veiktu ziedojumu citā veidā.

Foundation nepiemēro maksu par ziedojumu pārskaitīšanu, taču, iespējams, to piemēro Jūsu banka. Mēs Jums iesakām pirms pārskaitījuma veikšanas savā bankā pārliecināties, vai saprotat visas ar ziedošanu Wikimedia saistītās izmaksas.

Lai saņemtu plašāku informāciju vai atbildes uz jautājumiem par bankas pārskaitījumiem, lūdzu, nosūtiet e-pasta ziņojumu uz adresi donate@wikimedia.org.

Čeki vai naudas pārskaitījumi (pa pastu)

Ziedojumi čeka vai naudas pārskaitījuma veidā tiek apstrādāti mūsu depozītseifā, kas atrodas turpmāk norādītajā adresē. Lūdzu, norādiet uz čeka, ka saņēmējs ir “Wikimedia Foundation, Inc.” un iekļaujiet vēstuli, kurā norādīts Jūsu vārds, uzvārds, pasta adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese un ziedojuma summa. Lūdzu, nesūtiet skaidru naudu pa pastu. Ņemiet vērā, ka mēs pašlaik nevaram pieņemt čekus no Francijas, Itālijas un Spānijas.

Lūdzu, nosūtiet čeku vai naudas pārvedumus uz šo adresi:

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
USA

Veicot ziedojumus, kuru summa ir vienāda vai lielāka par 10 000 USD, lūdzu, nosūtiet e-pasta ziņojumu uz adresi benefactors@wikimedia.org, lai informētu mūs par jūsu ienākošo ziedojumu.

Ziedošanas fondi

Ziedošanas fondi (Donor Advised Funds, DAF) ļauj apvienot izdevīgākos nodokļu atvieglojumus ar elastīgām iespējām atbalstīt izvēlētos mērķus. Ja vēlaties ieteikt dotāciju “Wikimedia Foundation” tieši no sava DAF, varat to izdarīt ātri un vienkārši ar mūsu partnera “Overflow” starpniecību, vienkārši izmantojiet tālāk norādīto saiti:

Ziedošanas fondi “Wikimedia Foundation”.

Ja jums ir kādi jautājumi vai jūsu izvēlētais ziedošanas fonds nav iekļauts sarakstā, sazinieties ar mums, rakstot uz e-pasta adresi benefactors@wikimedia.org.

Akciju ziedošana

Akciju ziedošana ir viens no nodokļu ziņā efektīvākajiem ziedošanas veidiem un ļauj jums ietekmēt mūsu misiju, vienlaikus ietaupot naudu uz nodokļiem. Ar mūsu partnera “Overflow” starpniecību tagad ir vieglāk un drošāk veikt akciju ziedojumu nekā jebkad agrāk. Lai iegūtu papildinformāciju vai ziedotu akcijas, lūdzu, izmantojiet tālāk esošo saiti:

Akciju ziedošana “Wikimedia Foundation”

Kad saņemsim paziņojumu, ka akcijas ir saņemtas, mēs izveidosim apstiprinājuma vēstuli, kurā būs norādīts akciju skaits, akcijas nosaukums un akcijas saņemšanas datums. Ja jums ir kādi jautājumi vai nepieciešama palīdzība, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu benefactors@wikimedia.org.

Dāvinājums

“Wikimedia Endowment” ir mūsu pastāvīgā apņemšanās nodrošināt brīvi kopīgojamu zināšanu pasauli gan tagad, gan vienmēr nākotnē. Būdams fonds, kurā tiek ieguldīts ilgtermiņa izaugsmei, tas veido stabilu finanšu pamatu Vikipēdijai un citiem Wikimedia projektiem un palīdz nodrošināt to nākotni. Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet vietni wikimediaendowment.org vai nosūtiet mums e-pasta ziņojumu uz adresi benefactors@wikimedia.org.

Ziedojums tiešsaistē

Jūsu dāvinājums “Wikimedia Endowment” būs ilgtermiņa ieguvums nākamajām paaudzēm. Dāvinājumu varat noformēt jau šodien, izmantojot mūsu tiešsaistes ziedojumu veidlapu. Lai iegūtu informāciju par citiem “Wikimedia Endowment” tiešsaistes ziedojuma veidiem, lūdzu, apmeklējiet tīmekļa vietni wikimediaendowment.org.


Mantojuma dāvinājums

Jūs varat atbalstīt bezmaksas zināšanas nākamajām paaudzēm, veicot sava testamenta vai citu īpašuma veida plānu dāvinājumu. Mantojuma dāvana Jums neko šobrīd neizmaksā, un to var mainīt jebkurā laikā neatkarīgi no iemesla. Kad tas būs izpildīts, Jūsu dāvinājums tiks ieskaitīts “Wikimedia Endowment”, kur Jūsu mantojums turpinās eksistēt, nodrošinot pastāvīgu atbalstu Wikimedia projektiem.

Lai iegūtu papildinformāciju par mantojuma dāvinājumu, sazinieties ar legacy@wikimedia.org.

Atbilstīgi dāvinājumi

Atbilstīgi dāvinājumi ir lielisks un ērts veids, kā divkāršot vai pat trīskāršot savu ziedojumu Wikimedia Foundation.

Noklikšķiniet šeit, lai redzētu, vai jūsu darba devējs palielinās jūsu dāvinājumu “Wikimedia Foundation”. Dāvinājumu informācijas saskaņošana ar HEPdata datiem.

Ja jums ir jautājumi par atbilstīgiem dāvinājumiem no jūsu darba devēja puses, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi matching@wikimedia.org

Lai noteiktu vai reģistrētu ziedojumu, lai saņemtu atbilstīgu dāvinājumu, lūdzu, norādiet šādu kontaktinformāciju:

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
USA

Email: matching@wikimedia.org

Brīvprātīgo stundu programma

Daudzi uzņēmumi ASV un Kanādā atlīdzina darbinieka laiku (tas ietver tādus uzdevumus kā Vikipēdijas vai tās saistīto vietņu rediģēšanu, Wiki lapu aizsargāšanu no vandālisma un ieguldījumu veikšanu MediaWiki programmatūras uzlabošanā), kas pavadīts brīvprātīgā darbā, sniedzot finansiālu dāvinājumu bezpeļņas organizācijai. Uzziniet vairāk par Brīvprātīgo stundu programmu.

Ja jums ir jautājumi par Brīvprātīgo stundu programmu, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi matching@wikimedia.org

Ieturējumi no darba algas

Daļa darba devēju ASV un Kanādā piedāvā vieglu un ērtu veidu, kā ziedot Wikimedia Foundation, izmantojot ieturējumus no darba algas. Lūdzu, pārbaudiet savā organizācijā šādu iespēju un nepieciešamos dokumentus nosūtiet uz šādu adresi:

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
USA

Apvienotā federālā kampaņa

Daudzi federālie un valsts darbinieki izvēlas ziedot “Wikimedia Foundation” apvienotajā federālajā kampaņā (CFC), kas ir darba vietas dāvinājumu programma. Ja vēlaties veikt dāvinājumu “Wikimedia Foundation” programmas Educate America! CFC ietvaros, lūdzu, sazinieties ar savu cilvēkresursu nodaļu, lai saņemtu attiecīgus norādījumus.

Mūsu CFC numurs ir 61478.

Jautājumu gadījumā, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi donate@wikimedia.org.