דרכים אחרות לתרום

From Donate
Jump to navigation Jump to search

Wikimedia Foundation

דרכים אחרות לתרום

כרטיס אשראי/כרטיס חיוב

לתרומות באמצעות כרטיס אשראי/חיוב, ארנק אלקטרוני או בנקאות באינטרנט (במדינות נבחרות), נא לבחור את יבשת מגוריך ולאחריה את המדינה כדי לצפות בשיטות התשלום הזמינות.

PayPal

לתרומה באמצעות PayPal נא לבחור במטבע כדי להמשיך. (לתשומת לבך, עקב תקנות פנימיות של המדינה, לא נוכל עוד לקבל תרומות PayPal מסינגפור.)

תרומה חודשית

ניתן ללחוץ כאן כדי לתרום תרומה חודשית אוטומטית בכרטיס אשראי/חיוב או PayPal.

התרומה החודשית תחויב עד שנתבקש על-ידך לבטלה.

אם התרומה שלך תהיה באמצעות כרטיס אשראי/חיוב, בחלק מהמקרים סולקי האשראי יודיעו לנו כאשר פרטי הכרטיס (כולל תאריך התוקף) מתעדכנים, כדי לוודא שהתרומה ממשיכה ללא הפרעה. אם יש לך שאלות לגבי עניין זה, נא ליצור קשר עם חברת האשראי שלך לקבלת מידע נוסף.

המחאה (דרך הדואר)

נא לכתוב את ההמחאה לפקודת "Wikimedia Foundation, Inc." ולשלוח לכתובת הרשומה להלן. נא לצרף מכתב ובו שמך, כתובתך, מספר הטלפון שלך, כתובת הדוא"ל שלך, וסכום התרומה שלך. נא לא לשלוח כסף מזומן באמצעות הדואר.

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
USA
הערה: תרומות באמצעות המחאה מעובדות ישירות בכספת המרכזית שלנו שנמצאת בוושינגטון די.סי.


תרומת מניות

כדי להעביר מניות מהתיק שלך לשלנו, נא למסור לסוכן המניות שלך את שמנו ואת מספר החשבון שלנו. לאחר השלמת העסקה, נא לשלוח דוא"ל לכתובת benefactors@wikimedia.org כדי שנוכל לאמת אותה. ללא אימות, לא נוכל להפיק לך מכתב תודה וחשבונית מס עבור תרומתך.

Wikimedia Foundation, Inc. Bank of America

DTC Eligible Securities The Depository Trust Company (DTC) DTC Account Number: 0955 Ref: #16-200-2942639 Account Name: Wikimedia Foundation – Gift Account

אם נדרשת לך עזרה כלשהי בביצוע תרומת מניות, נא ליצור קשר עם:

העברה בנקאית

להעברות פנים (ארה"ב) בדולר אמריקאי, החשבון שלנו לפיקדונות בלבד הוא
בנק: Citibank
כתובת: 590 Market Street, San Francisco, California, 94104 USA
ABA/ACH# 321171184
מספר חשבון: 203129580
להעברות כספים בינלאומיות, יש להשתמש בפרטים הבאים
בנק: Citigroup Centre
Canada Square
Canary Wharf
London E14 5LB
United Kingdom
לתרומות בלירות שטרלינג
מספר החשבון: 18797250
שם החשבון: WIKIMEDIA FOUNDATION INC
מטבע: לירה שטרלינג
IBAN: GB33CITI18500818797250
קוד Swift: CITIGB2L
קוד מיון: 5008
לתרומה באירו
מספר החשבון: 18796270
שם החשבון: WIKIMEDIA FOUNDATION INC
מטבע: אירו
IBAN: GB12CITI18500818796270
קוד Swift: CITIGB2L
קוד מיון: 85008

האפשרות להעברות בינלאומיות באמצעות Citigroup היא להעברות כספים בלבד. חשבון האירו שלנו נשמע לתקנות SEPA.

לידיעתך, אין באפשרותנו לאשר באופן אוטומטי קבלת תרומות בהעברה בנקאית, לכן עליך לשמור את אישור ההעברה מהבנק שלך. אם ברצונך לקבל חשבונית מס, אנו ממליצים לך ליצור קשר עם הבנק שלך כדי ליצור העברה באמצעות Bill Pay (ארה"ב), או לתרום בשיטה אחרת.

הקרן אינה גובה דמי העברה בגין תרומות, אך הבנק המקומי שלך עשוי לגבות תשלום מסוג זה. מומלץ מאוד לבדוק עם הבנק שלך לפני ביצוע ההעברה, כדי לוודא שהחיובים האפשריים שייגרמו לך בעקבות התרומה לוויקימדיה מובנים לך.

למידע נוסף או אם יש לך שאלה כלשהי בנוגע להעברות בנקאיות, נא לשלוח דוא"ל לכתובת donate@wikimedia.org

תרומת מענק

דרך חשובה אחת שבה באפשרותך לסייע לוויקיפדיה לשגשג בטווח הארוך היא באמצעות הכללת מענק ויקימדיה בצוואה שלך, או לתרום ולהצטרף אלינו להבטחת העתיד של הידע החופשי והפתוח. מענק ויקימדיה מספק מימון ייעודי למימוש העוצמה וההבטחה שבוויקיפדיה והמיזמים האחים שלה – הבטחת גישה לידע לכולם, בכל מקום. למידע נוסף או כדי לתרום, ניתן לשלוח לנו דוא"ל בכתובת endowment@wikimedia.orgתרומת מורשת

דרך אחת לתמוך בעתיד הידע החופשי היא באמצעות תרומת מורשת. תרומת מורשת כוללת מתן תרומה עתידית למענק ויקימדיה באמצעות התוכניות הפיננסיות או תוכניות העיזבון שלך. התרומה לא תעלה לך כסף כעת, אלא תהיה תרומה עתידית למענק ויקימדיה כדי לעזור לנו לשמר, לבנות, ולהבטיח את עתיד הידע החופשי לדורות הבאים. התרומה מעיזבונך פטורה ממסי ירושה פדרליים בארה"ב ומוודאת שכל תרומתך תתמוך בוויקיפדיה ובמיזמים האחים שלה.

הנה נוסח לדוגמה שבאפשרותך להשתמש בו בצוואתך כדי להעניק תרומת מורשת לקרן ויקימדיה:

אני מעניק/ה, מצווה ומוריש/ה [סכום של ____ דולר אמריקאי (או מטבע אחר) או ___ אחוז מעזבוני] למענק ויקימדיה, לידיWikimedia Foundation (מספר זיהוי מס 20-0049703), ארגון צדקה הפועל תחת חוקי מדינת פלורידה, ארה"ב, הממוקם כרגע בכתובת 1 Montgomery Street, Suite 1600, סן פרנסיסקו, קליפורניה, ארה"ב, לשימוש למטרות הצדקה הכלליות שלו, לשיקול דעתו.


תרומות תואמות

תרומות תואמות הן דרך נהדרת וקלה להכפיל או אפילו לשלש את תרומתך לקרן ויקימדיה.

ניתן ללחוץ כאן כדי לבדוק אם המעסיק שלך ישווה את תרומתך לקרן ויקימדיה.

אם יש לך שאלות בנוגע לתרומה התואמת של המעסיק שלך, נא לשלוח דוא"ל לכתובת matching@wikimedia.org

כדי להגיש את הקרן כמועמדת לתרומה תואמת או לרשום אותה לצורך כך, 
נא לספק את המידע הבא ליצירת קשר:

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
USA

Email: matching@wikimedia.org

תרומה תואמת שעות התנדבות

חברות רבות יתרמו סכום השקול לזמן שהעובד השקיע בהתנדבות (דבר זה כולל משימות כמו עריכה בוויקיפדיה או באתרים האחים שלה, הגנה על עמודי ויקי מפני משחיתים, ותרומה לתוכנת MediaWiki) בתרומה כספית לעמותה. לקריאה נוספת על תוכנית התרומות התואמות לשעות התנדבות.

אם יש לך שאלות בנוגע לתוכנית התרומות התואמות לשעות התנדבות, נא לשלוח דוא"ל לכתובת matching@wikimedia.org

הפרשה מהמשכורת

חלק מהמעסיקים בארה"ב ובקנדה מאפשרים תרומה קלה ונוחה לקרן ויקימדיה באמצעות הפרשה מהמשכורת. מומלץ לברר אם הארגון שלך מאפשר זאת ולשלוח את הניירת הדרושה אל:

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
USA

קמפיין פדרלי משולב

מעסיקים פדרליים ומדינתיים רבים בוחרים לתרום לקרן ויקימדיה באמצעות הקמפיין הפדרלי המשולב (CFC), תוכנית תרומה של מקומות עבודה. אם ברצונך לתרום לקרן ויקימדיה כחלק מ-Educate America! CFC, ניתן ליצור קשר עם מחלקת משאבי האנוש שלך לקבלת הנחיות לתרומה.

מספר ה-CFC שלנו הוא 61478.

קרנות מומלצות לתורמים

קרנות מומלצות לתורמים (DAF) מאפשרות לך לשלב בין הטבות המס הטובות ביותר לבין הגמישות לתמוך במטרות המועדפות עליך. אם ברצונך להמליץ על מענק לקרן ויקימדיה ישירות מקרן ה-DAF שלך, ניתן לפנות לקישורים להלן:

ניתן ליצור איתנו קשר בכתובת benefactors@wikimedia.org אם יש לך שאלות או אם קרן ה-DAF הרצויה אינה ברשימה.

Amazon Pay

באפשרותך לתרום בדולר אמריקאי באמצעות Amazon Pay, נא לבחור בסכום ובאפשרות "Amazon Pay". לתשומת לבך, כאשר התרומה מתבצעת דרך Amazon במטבע מלבד דולר אמריקאי, מקור התרומה שלך עשוי להידחות או שיהיה עליך לשלם עמלות המרת מטבע. אנו ממליצים לך ליצור קשר עם הבנק שלך למידע נוסף.

ביטקוין


Donate with BitPay

נא לשים לב שקרן ויקימדיה יכולה להחזיר תרומות ביטקוין רק בביטקוין. כיוון שאיננו אוגרים ביטקוין, ההחזרים יחושבו בהתבסס על הסכום בדולר אמריקאי שקיבלנו בהעברה מיידית בזמן התרומה, תוך שימוש בשער מכירת הביטקוין של ספק התשלומים שלנו בזמן הנפקת ההחזר. לא ניתן לקבל החזר על עמלות רשת ועמלות כרייה. קרן ויקימדיה אינה אחראית לאף שינוי בערך עקב שערי חליפין תנודתיים.

ניתן לשלוח שאלות בדוא"ל לכתובת donate@wikimedia.org.