Інші способи здійснення пожертвувань

From Donate
Jump to navigation Jump to search

Інші способи здійснення пожертвувань

Кредитна або дебетова картка, Інтернет-банкінг або eWallet

У випадку здійснення пожертвування за допомогою кредитної або дебетової картки, eWallet' або інтернет-банкінгу (для деяких країн), виберіть свій континент, а потім країну, аби дізнатися про доступні способи платежу.

PayPal

Щоб здійснити пожертвування через систему PayPal, для початку виберіть, будь ласка, валюту (зверніть увагу, що через нові норми місцевого законодавства ми більше не можемо обробляти пожертвування, зроблені через систему PayPal із Сінгапуру.)

Щомісячна пожертва

Щоб оформити автоматичні щомісячні пожертвування за допомогою кредитної або дебетової картки чи системи PayPal, натисніть тут.

Щомісячні пожертвування стягуватимуться доти, доки ви не попросите нас скасувати їх.

Якщо ви робите пожертвування за допомогою кредитної або дебетової картки, у деяких випадках організації-емітенти кредитних карток повідомлятимуть нас про оновлення реквізитів картки (включно з датою закінчення її терміну дії), щоб забезпечити безперервність пожертвувань. Якщо у вас є питання з цього приводу, зв’яжіться з емітентом кредитної картки для отримання додаткової інформації.

Чек (поштою)

Пожертвування за допомогою чеку і грошового переказу обробляються у нашій депозитній скриньці, розташованій за адресою, вказаною нижче. Випишіть чек на ім'я організації «Wikimedia Foundation, Inc.» та додайте лист із вашим ім’ям, адресою, номером телефону, електронною адресою та сумою пожертвування. Не надсилайте готівку поштою. Зверніть увагу, що наразі ми не можемо приймати чеки з Франції, Італії або Іспанії.

Надсилайте чеки або грошові перекази поштою на адресу:

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
USA
Примітка. Пожертви за допомогою чека обробляються безпосередньо в нашій централізованій абонентській скриньці, яка знаходиться у Вашингтоні, округ Колумбія.

Для великих чеків на суму від 10 000 доларів США надішліть нам електронного листа на адресу benefactors@wikimedia.org, аби повідомити про те, що плануєте зробити це пожертвування.

Пожертвування акцій

Щоб передати акції від вашої брокерської фірми нашій, повідомте брокеру назву нашої організації та номер рахунку. Після завершення транзакції надішліть електронний лист за адресою benefactors@wikimedia.org, аби ми підтвердили транзакцію. Без підтвердження ми не зможемо надіслати вам лист подяки та надати податкову квитанцію на підтвердження вашого пожертвування.

Wikimedia Foundation, Inc. Bank of America

DTC Eligible Securities The Depository Trust Company (DTC) DTC Account Number: 0955 Ref: #16-200-2942639 Account Name: Wikimedia Foundation – Gift Account

Якщо вам знадобиться будь-яка допомога з повержтвуванням акцій, зверніться, будь ласка, за наступними адресами:

Банківський переказ

Ми приймаємо різні валюти, а Citibank конвертує вашу валюту в долари США або Євро.

Для внутрішніх та міжнародних банківських переказів у доларах США, реквізити нашого рахунку виключно для зарахування є наступними
Банк: Citibank
Адреса: 590 Market Street, San Francisco, California, 94104 USA
ABA/ACH № 321171184
Swift-код: CITIUS33
Рахунок № 203129580
Телефон: 415-982-2960
Для пожертвування у фунтах стерлінгів
Номер рахунку: 18797250
Власник рахунку: WIKIMEDIA FOUNDATION INC
Валюта: GBP
IBAN: GB33CITI18500818797250
SWIFT-код: CITIGB2L
БІК: 185008
Для пожертвування в євро
Номер рахунку: 18796270
Власник рахунку: WIKIMEDIA FOUNDATION INC
Валюта: EUR
IBAN: GB12CITI18500818796270
SWIFT-код: CITIGB2L
БІК: 185008
Рахунок у доларах США та євро відповідає вимогам SEPA.

Зауважте, що ми не маємо змоги автоматично підтверджувати отримання банківських переказів, тому просимо вас зберігати підтвердження переказу, видане вашим банком. Якщо ви бажаєте отримати податкову квитанцію, радимо зв’язатися з вашим банком, аби створити переказ через систему Bill Pay (США) або здійснити пожертвування в інший спосіб.

Фонд не стягує комісію за переказ пожертвувань, але стягувати комісію може ваш місцевий банк. Ми наполегливо рекомендуємо вам проконсультуватися зі своїм банком, перш ніж здійснювати переказ, та дізнатися про всі комісії, які можуть стягувати з вас під час здійснення пожертви на користь Wikimedia.

Для отримання додаткової інформації або відповідей на будь-які запитання стосовно банківських переказів, звертайтеся за адресою електронної пошти donate@wikimedia.org.

Пожертвування для ініціативи Endowment

Ініціатива Wikimedia Endowment є втіленням нашого прагнення створити світ вільного обміну знаннями, зараз і повсякчас. Як фонд, який є об'єктом інвестування для цілей довгострокового зростання, він формує міцну фінансову основу для розвитку Вікіпедії та інших проєктів Wikimedia і допомагає забезпечити їхнє майбутнє. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт Wikimedia Endowment або надішліть нам електронного листа на адресу endowment@wikimedia.org.Пожертвування у вигляді спадку

Ви можете підтримати майбутній розвиток вільного доступу до знань для прийдешніх поколінь, зробивши пожертвування у своєму заповіті чи інших схемах розподілу майна, що успадковується. Пожертвування у вигляді спадку не коштує вам зараз нічого і його можна змінити у будь-який час та з будь-якої причини. Відразу після оформлення, ваше пожертвування буде додане до фонду Wikimedia Endowment, і після вашого відходу у вічність ваш спадок продовжуватиме повсякчас служити проєктам Wikimedia.

Щоб отримати додаткову інформацію про здійснення пожертвування у вигляді спадку, зверніться за адресою legacy@wikimedia.org.


Зустрічні пожертвування

Зустрічні пожертвування — це чудовий та простий спосіб подвоїти або навіть потроїти ваші пожертвування на користь фонду Wikimedia Foundation.

Натисніть тут, щоб дізнатись, чи підтримає ваш роботодавець вашу пожертву на користь фонду Wikimedia Foundation. Інформація про зустрічні пожертвування надається HEPdata.

Якщо у вас є запитання щодо зустрічного пожертвування від вашого роботодавця у відповідь на ваше пожертвування, зверніться за адресою matching@wikimedia.org

Аби призначити або зареєструвати фонд для отримання зустрічних пожертв, просимо вас надати наступну контактну інформацію:

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
USA

Email: matching@wikimedia.org

Зустрічні пожертвування за волонтерську роботу

Багато компаній роблять зустрічні пожертвування, пропорційні часу, присвяченому працівником волонтерській діяльності (зокрема виконанню таких завдань, як редагування Вікіпедії або пов’язаних із нею сайтів, перевірці сторінок Вікіпедії для виявлення актів вандалізму та участь у розробці програмного забезпечення MediaWiki), у вигляді фінансового пожертвування некомерційній організації. Дізнайтеся більше про програму «Зустрічні пожертвування за волонтерську роботу»..

Якщо у вас виникнуть запитання щодо програми «Зустрічні пожертвування за волонтерську роботу», зверніться за адресою matching@wikimedia.org

Вирахування із заробітної платні

Деякі роботодавці у Сполучених Штатах та Канаді пропонують простий та зручний спосіб здійснення пожертвувань до фонду Wikimedia Foundation шляхом вирахування певної суми із заробітної платні. Дізнайтеся про таку можливість у своїй організації та надішліть усі необхідні документи за наступною адресою:

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
USA

Об'єднана федеральна кампанія

Багато федеральних та державних службовців роблять пожертвування на користь фонду Wikimedia Foundation через Об'єднану федеральну кампанію (Combined Federal Campaign, CFC) — програму пожертвування робочих місць. Якщо ви бажаєте зробити пожертвування на користь фонду Wikimedia Foundation в межах програми CFC «Educate America!», зверніться за вказівками у відділ кадрів своєї компанії.

Наш номер CFC — 61478.

Фонд донорського фінансування

Фонди донорського фінансування (Donor Advised Funds, DAF) дозволяють отримувати найбільші податкові пільги та при цьому підтримувати бажані проєкти. Якщо ви бажаєте порекомендувати зробити пожертвування на користь фонду Wikimedia Foundation безпосередньо зі свого DAF, натисніть на посилання нижче:

Якщо у вас виникли запитання або якщо ваш DAF не вказаний у переліку вище, зв’яжіться з нами за адресою benefactors@wikimedia.org

Amazon Pay

Ви можете зробити пожертвування в доларах США за допомогою Amazon Pay. Для цього виберіть суму та варіант «Amazon Pay». Якщо ви здійснюєте пожертвування через Amazon в іншій валюті, аніж долари США, зверніть увагу, що ваше джерело фінансування може бути відхилене, або з вас може стягуватися комісія за обмін валюти. Радимо вам отримати додаткову інформацію у своєму банку.

З питаннями звертайтесь за адресою donate@wikimedia.org.