Інші способи здійснення пожертвувань

From Donate
Jump to navigation Jump to search

Інші способи здійснення пожертвувань

Дякуємо за ваш інтерес до пожертвувань на користь неприбуткової організації Wikimedia Foundation, яка розміщує на своїх ресурсах Вікіпедію та інші проєкти з надання вільного доступу до знань.

Онлайн-пожертвування

Ви можете легко та безпечно робити пожертвування онлайн за допомогою таких способів, як кредитна або дебетова картка, PayPal, Apple Pay, Google Pay, Venmo, інтернет-банкінг тощо, залежно від вашої країни. Щоб дізнатися про доступні способи платежу, виберіть свій континент, а потім країну.


Щомісячна пожертва

Дізнайтеся, яким чином ваша щомісячна пожертва підтримує Вікіпедію або налаштуйте автоматичну щомісячну пожертву.

Щомісячні пожертвування стягуватимуться доти, доки ви не попросите нас скасувати їх.

Банківський переказ

Ми приймаємо різні валюти, а Citibank конвертує вашу валюту в долари США або Євро.

Для внутрішніх та міжнародних банківських переказів у доларах США, реквізити нашого рахунку виключно для зарахування є наступними
Банк: Citibank
Адреса: 99 Post St, San Francisco, CA 94104 USA
ABA/ACH № 321171184
Swift-код: CITIUS33
Рахунок № 203129580
Телефон: (415) 817-9113
Для пожертвування у фунтах стерлінгів
Номер рахунку: 18797250
Власник рахунку: WIKIMEDIA FOUNDATION INC
Валюта: GBP
IBAN: GB33CITI18500818797250
SWIFT-код: CITIGB2L
БІК: 185008
Для пожертвування в євро
Номер рахунку: 18796270
Власник рахунку: WIKIMEDIA FOUNDATION INC
Валюта: EUR
IBAN: GB12CITI18500818796270
SWIFT-код: CITIGB2L
БІК: 185008
Рахунок у доларах США та євро відповідає вимогам SEPA.

Зауважте, що ми не маємо змоги автоматично підтверджувати отримання банківських переказів, тому просимо вас зберігати підтвердження переказу, видане вашим банком. Якщо ви хочете отримати квитанцію, радимо зв’язатися з вашим банком, аби створити переказ через систему Bill Pay (США) або здійснити пожертвування в інший спосіб.

Фонд не стягує комісію за переказ пожертвувань, але стягувати комісію може ваш місцевий банк. Ми наполегливо рекомендуємо вам проконсультуватися зі своїм банком, перш ніж здійснювати переказ, та дізнатися про всі комісії, які можуть стягувати з вас під час здійснення пожертви на користь Wikimedia.

Для отримання додаткової інформації або відповідей на будь-які запитання стосовно банківських переказів, звертайтеся за адресою електронної пошти donate@wikimedia.org.

Чек (поштою)

Пожертвування за допомогою чеку і грошового переказу обробляються у нашій депозитній скриньці, розташованій за адресою, вказаною нижче. Випишіть чек на ім'я організації «Wikimedia Foundation, Inc.» та додайте лист із вашим ім’ям, адресою, номером телефону, електронною адресою та сумою пожертвування. Не надсилайте готівку поштою. Зверніть увагу, що наразі ми не можемо приймати чеки з Франції, Італії або Іспанії.

Надсилайте чеки або грошові перекази поштою на адресу:

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
USA
Примітка. Пожертви за допомогою чека обробляються безпосередньо в нашій централізованій абонентській скриньці, яка знаходиться у Вашингтоні, округ Колумбія.

Для великих чеків на суму від 10 000 доларів США надішліть нам електронного листа на адресу benefactors@wikimedia.org, аби повідомити про те, що плануєте зробити це пожертвування.

Фонд донорського фінансування

Фонди донорського фінансування (Donor Advised Funds, DAF) дозволяють отримувати найбільші податкові пільги та при цьому підтримувати бажані проєкти. Якщо ви хочете порекомендувати грант Фонду Вікімедіа безпосередньо з вашого DAF, ви можете зробити це швидко й зручно через нашого партнера Overflow. Просто перейдіть за посиланням нижче:

Грант DAF для Фонду Вікімедіа

Якщо у вас виникли запитання або якщо ваш DAF не вказаний у переліку вище, зв’яжіться з нами за адресою benefactors@wikimedia.org.

Пожертвування акцій

Пожертвування акцій — це один із найбільш ефективних способів пожертвування з точки зору оподаткування, який дає вам змогу допомогти нам реалізувати на нашу місію і водночас заощадити на податках. Завдяки нашому партнеру Overflow зробити благодійний внесок у вигляді акцій стало простіше й безпечніше, ніж будь-коли раніше. Для отримання додаткової інформації або для пожертвування акцій перейдіть за посиланням нижче.

Пожертвування акцій на користь Фонду Вікімедіа

Коли ми отримаємо повідомлення про отримання акцій, ми згенеруємо лист-підтвердження, який міститиме кількість акцій, їх назву та дату отримання. Якщо у вас виникнуть запитання або вам знадобиться будь-яка допомога, зверніться до нас за адресою benefactors@wikimedia.org.

Пожертвування для ініціативи Endowment

Ініціатива Wikimedia Endowment є втіленням нашого прагнення створити світ вільного обміну знаннями, зараз і повсякчас. Як фонд, який є об'єктом інвестування для цілей довгострокового зростання, він формує міцну фінансову основу для розвитку Вікіпедії та інших проєктів Wikimedia і допомагає забезпечити їхнє майбутнє. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт Wikimedia Endowment або надішліть нам електронного листа на адресу endowment@wikimedia.org.

Пожертвувати онлайн

Ваше пожертвування для Wikimedia Endowment принесе тривалу користь для майбутніх поколінь. Ви можете зробити пожертвування сьогодні через нашу онлайн-форму для пожертвувань. Інформацію про інші способи пожертвувань на користь Endowment можна знайти за посиланням wikimediaendowment.org.


Пожертвування у вигляді спадку

Ви можете підтримати майбутній розвиток вільного доступу до знань для прийдешніх поколінь, зробивши пожертвування у своєму заповіті чи інших схемах розподілу майна, що успадковується. Пожертвування у вигляді спадку не коштує вам зараз нічого і його можна змінити у будь-який час та з будь-якої причини. Відразу після оформлення, ваше пожертвування буде додане до фонду Wikimedia Endowment, і після вашого відходу у вічність ваш спадок продовжуватиме повсякчас служити проєктам Wikimedia.

Щоб отримати додаткову інформацію про здійснення пожертвування у вигляді спадку, зверніться за адресою legacy@wikimedia.org.

Зустрічні пожертвування

Зустрічні пожертвування — це чудовий та простий спосіб подвоїти або навіть потроїти ваші пожертвування на користь фонду Wikimedia Foundation.

Натисніть тут, щоб дізнатись, чи підтримає ваш роботодавець вашу пожертву на користь фонду Wikimedia Foundation. Інформація про зустрічні пожертвування надається HEPdata.

Якщо у вас є запитання щодо зустрічного пожертвування від вашого роботодавця у відповідь на ваше пожертвування, зверніться за адресою matching@wikimedia.org

Аби призначити або зареєструвати фонд для отримання зустрічних пожертв, просимо вас надати наступну контактну інформацію:

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
USA

Email: matching@wikimedia.org

Зустрічні пожертвування за волонтерську роботу

Багато компаній роблять зустрічні пожертвування, пропорційні часу, присвяченому працівником волонтерській діяльності (зокрема виконанню таких завдань, як редагування Вікіпедії або пов’язаних із нею сайтів, перевірці сторінок Вікіпедії для виявлення актів вандалізму та участь у розробці програмного забезпечення MediaWiki), у вигляді фінансового пожертвування некомерційній організації. Дізнайтеся більше про програму «Зустрічні пожертвування за волонтерську роботу»..

Якщо у вас виникнуть запитання щодо програми «Зустрічні пожертвування за волонтерську роботу», зверніться за адресою matching@wikimedia.org

Вирахування із заробітної платні

Деякі роботодавці у Сполучених Штатах та Канаді пропонують простий та зручний спосіб здійснення пожертвувань до фонду Wikimedia Foundation шляхом вирахування певної суми із заробітної платні. Дізнайтеся про таку можливість у своїй організації та надішліть усі необхідні документи за наступною адресою:

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
USA

Об'єднана федеральна кампанія

Багато федеральних та державних службовців роблять пожертвування на користь фонду Wikimedia Foundation через Об'єднану федеральну кампанію (Combined Federal Campaign, CFC) — програму пожертвування робочих місць. Якщо ви бажаєте зробити пожертвування на користь фонду Wikimedia Foundation в межах програми CFC «Educate America!», зверніться за вказівками у відділ кадрів своєї компанії.

Наш номер CFC — 61478.

З питаннями звертайтесь за адресою donate@wikimedia.org.