Інші шляхи для пожертв

From Donate
Jump to navigation Jump to search

Інші шляхи для пожертв

Кредитна або дебетова картка

У разі пожертви за допомогою кредитної або дебетової картки, eWallet або інтернет-банкінгу (для деяких країн), виберіть свій континент, а потім країну, щоб дізнатися про доступні способи оплати.

PayPal

Щоб пожертвувати через PayPal, будь ласка, виберіть валюту. (Зверніть увагу, що через місцеві закони ми більше не можемо обробляти пожертви, зроблені через PayPal із Сінгапуру.)

Щомісячна пожертва

Будь ласка, натисніть тут, щоб робити автоматичні щомісячні пожертви за допомогою кредитної або дебетової картки чи PayPal.

Щомісячні пожертви робитимуться доти, доки ви не попросите нас скасувати їх.

Якщо ви робите пожертву за допомогою кредитної або дебетової картки, у деяких випадках організації-емітенти кредитних карток повідомлять нас про оновлення реквізитів картки (включно з датою закінчення терміну дії), щоб забезпечити безперервність пожертвувань. Якщо у вас є питання з цього приводу, будь ласка, зв’яжіться з емітентом кредитної картки для отримання додаткової інформації.

Чек (поштою)

Будь ласка, випишіть чек на ім’я «Wikimedia Foundation, Inc.» і надішліть на зазначену нижче адресу. Будь ласка, додайте лист із вашим ім’ям, адресою, номером телефону, електронною адресою та сумою пожертви. Будь ласка, не надсилайте готівку поштою.

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
USA
Примітка. Пожертви за допомогою чека обробляються безпосередньо в нашій централізованій абонентській скриньці, яка знаходиться у Вашингтоні, округ Колумбія.


Пожертвування акцій

Щоб передати акції від вашої брокерської фірми до нашої, будь ласка, надайте брокеру нашу назву та номер рахунку. Після завершення транзакції надішліть електронний лист за адресою benefactors@wikimedia.org, щоб ми підтвердили транзакцію. Без підтвердження ми не зможемо написати вам лист подяки та надати податкову квитанцію за вашу пожертву.

Wikimedia Foundation, Inc. Bank of America

DTC Eligible Securities The Depository Trust Company (DTC) DTC Account Number: 0955 Ref: #16-200-2942639 Account Name: Wikimedia Foundation – Gift Account

Якщо вам потрібна будь-яка допомога, щоб здійснити пожертвування акцій, будь ласка, зв’яжіться з:

Банківський переказ

Для внутрішніх переказів (у США) в доларах США наш рахунок виключно для зарахування
Банк: Citibank
Адреса: 590 Market Street, San Francisco, California, 94104 USA
ABA/ACH № 321171184
Рахунок № 203129580
Для міжнародних банківських переказів використовуйте такі реквізити
Банк: Citigroup Centre
Canada Square
Canary Wharf
London E14 5LB
United Kingdom
Для пожертвування у фунтах стерлінгів
Номер рахунку: 18797250
Власник рахунку: WIKIMEDIA FOUNDATION INC
Валюта: GBP
IBAN: GB33CITI18500818797250
SWIFT-код: CITIGB2L
Код відділення: 185008
Для пожертвування в євро
Номер рахунку: 18796270
Власник рахунку: WIKIMEDIA FOUNDATION INC
Валюта: EUR
IBAN: GB12CITI18500818796270
SWIFT-код: CITIGB2L
Код відділення: 185008

Опція пожертвування через Citigroup доступна лише для міжнародних переказів. Рахунок у євро відповідає вимогам SEPA.

Зауважте, що ми не можемо автоматично підтвердити отримання банківських переказів, тому, будь ласка, збережіть підтвердження переказу, видане вашим банком. Якщо ви хочете отримати податкову квитанцію, радимо зв’язатися з вашим банком, щоб створити переказ через Bill Pay (США) або пожертвувати в інший спосіб.

Фонд не стягує комісію за переказ пожертв, але ваш місцевий банк може це робити. Ми наполегливо рекомендуємо проконсультуватися з вашим банком, перш ніж здійснювати переказ, та дізнатися про всі комісії, які з вас можуть стягувати при здійсненні пожертви на користь Wikimedia.

Для отримання додаткової інформації або відповідей на будь-які питання стосовно банківських переказів, будь ласка, звертайтеся за адресою: donate@wikimedia.org.

Пожертвування шляхом дарування

Одним із важливих способів допомогти Вікіпедії процвітати в довгостроковій перспективі є зазначення фонду Wikimedia Endowment у вашому заповіті або пожертвування та допомога нам у забезпеченні вільного та відкритого доступу до знань у майбутньому. Фонд Wikimedia Endowment надає цільове фінансування для реалізації цілей Вікіпедії та пов’язаних із нею проєктів — забезпечення доступу до знань для всіх людей у будь-якій точці світу. Щоб отримати більше інформації або зробити пожертву, зверніться за адресою: endowment@wikimedia.org.Пожертвування шляхом спадщини

Один із способів підтримати вільний доступ до знань у майбутньому — це пожертвування шляхом спадщини. Пожертвування шляхом спадщини передбачає пожертвування до фонду Wikimedia Endowment у майбутньому через його участь у ваших планах розподілу спадкових коштів та майна. Наразі пожертвування вам нічого не коштуватиме, проте стане пожертвуванням до фонду Wikimedia Endowment у майбутньому, і допоможе нам зберігати, будувати та забезпечувати вільний доступ до знань для майбутніх поколінь. Пожертва у вигляді вашої нерухомості звільняється від федерального податку США на нерухомість і гарантує, що уся ваша пожертва буде використана для підтримки Вікіпедії та пов’язаних із нею вебсайтів.

Ось зразок тексту, який ви можете використати у своєму заповіті, щоб зробити пожертву до фонду Wikimedia Foundation шляхом спадщини:

Я віддаю, заповідаю та передаю [суму в розмірі _____ доларів США (або іншої валюти) АБО _____ відсотків від решти та залишків мого майна] до фонду Wikimedia Endowment, благодійного фонду Wikimedia Foundation (ідентифікаційний податковий номер: 20-0049703), організованого згідно із законами штату Флорида, США, який наразі розташований за адресою: 1 Montgomery Street, Suite 1600, San Francisco, California, United States of America, для використання в його загальних благодійних цілях на власний розсуд.


Підтримка пожертв

Підтримка пожертв — це чудовий та простий спосіб подвоїти або навіть потроїти ваші пожертви до фонду Wikimedia Foundation.

Натисніть тут, щоб дізнатись, чи підтримає ваш роботодавець вашу пожертву до фонду Wikimedia Foundation.

Якщо у вас є запитання щодо підтримки вашої пожертви вашим роботодавцем, зверніться за адресою: matching@wikimedia.org

Щоб призначити або зареєструвати фонд для отримання пожертв, сума яких була підтримана, надайте таку контактну інформацію:

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
USA

Email: matching@wikimedia.org

Пожертва шляхом участі у волонтерській діяльності

Багато компаній конвертують час, проведений працівником за волонтерською діяльністю (це включає такі завдання, як редагування Вікіпедії або пов’язаних із нею вебсайтів, перевірка сторінок Вікіпедії для виявлення вандалів та участь у розробці програмного забезпечення MediaWiki), у фінансову пожертву некомерційній організації. Дізнайтеся більше про програму «Пожертва шляхом участі у волонтерській діяльності».

Якщо у вас є запитання щодо програми «Пожертва шляхом участі у волонтерській діяльності», зверніться за адресою: matching@wikimedia.org

Вирахування з оплати праці

Деякі роботодавці у Сполучених Штатах та Канаді пропонують простий та зручний спосіб пожертвування до фонду Wikimedia Foundation шляхом вирахування з оплати праці. Дізнайтеся у вашій організації про таку можливість та надішліть усі необхідні документи за такою адресою:

Wikimedia Foundation, Inc.
P.O. Box 98204
Washington, DC 20090-8204
USA

Загальнофедеральна кампанія

Багато федеральних та державних службовців роблять пожертви до фонду Wikimedia Foundation через Загальнофедеральну кампанію (Combined Federal Campaign, CFC) — програму пожертвування на роботі. Якщо ви хочете зробити пожертву до фонду Wikimedia Foundation в межах програми CFC «Educate America!», будь ласка, зверніться до відділу кадрів для отримання вказівок.

Наш номер CFC — 61478.

Фонд донорського фінансування

Фонди донорського фінансування (Donor Advised Funds, DAF) дозволяють отримувати податкові пільги та підтримувати бажані проєкти. Якщо ви хочете порекомендувати зробити пожертву до фонду Wikimedia Foundation безпосередньо з вашого DAF, натисніть на посилання нижче:

Якщо у вас є питання або якщо ваш DAF не вказаний, зв’яжіться з нами за адресою: benefactors@wikimedia.org

Amazon Pay

Ви можете зробити пожертву в доларах США за допомогою Amazon Pay. Для цього виберіть суму та варіант «Amazon Pay». Якщо ви здійснюєте пожертви через Amazon в іншій валюті, ніж долари США, майте на увазі, що джерело фінансування може бути відхилено, або з вас може стягуватися комісія за обмін валюти. Радимо вам отримати додаткову інформацію у своєму банку.

Біткоїн


Donate with BitPay

Зверніть увагу, що фонд Wikimedia Foundation може повертати пожертви, зроблені в біткоїнах лише в біткоїнах. Оскільки ми не зберігаємо біткоїни, при поверненні сума розраховуватиметься на основі суми в доларах США, яку ми отримали під час миттєвого обміну на момент пожертвування, з використанням курсу продажу біткоїна платіжної системи при оформленні повернення. Плата за передачу даних та майнінг поверненню не підлягає. Фонд Wikimedia Foundation не несе відповідальності за будь-які зміни вартості на підставі коливання валютних курсів.

З питаннями звертайтесь за адресою: donate@wikimedia.org.