Виникла проблема з пожертвуванням?

From Donate
Jump to navigation Jump to search

Виникла проблема з пожертвуванням?

Цей сайт захищений?

Сайт пожертв Фонду Вікімедіа вельми надійний і підтримується Verisign Trusted. Після натиснення на банер або на посилання для пожертв, ви потрапите на сторінку, яка знаходиться на надійно захищеному сайті (https); вся інформація шифрується і обробляється відповідно до найбільш високих стандартів захисту даних.

Зручний для мене спосіб оплати ще не пропонується Фондом Вікімедіа.

Нам шкода, що зараз ми не в змозі запропонувати вам найбільш зручний для вас спосіб оплати; у майбутніх кампаніях по збору засобів ми сподіваємося організувати зручніші варіанти прийому пожертв в більшості валют. Проте, нам дуже хотілося б знати, які методи найчастіше використовуються вами і у вашій країні - будь ласка, відправте нам електронний лист з вашою думкою, зазначивши свою країну і назву способу оплати. Ми постараємося додати ці опції в найближчому майбутньому. А поки, будь ласка, ознайомтеся із списком доступних вже зараз способів збору пожертв: Ways to give.

Чому не були прийняті пожертви з моєї кредитноі / дебетовоі карти?

Якщо ваш платіж не прийнятий або ви не змогли ввести відомості про свою карту на нашій сторінці пожертв, - перевірте, будь ласка, свою кредитну/дебетову карту так:

  • Ваша кредитна/дебетова карта повинна бути придатною для міжнародного застосування. В даний час не приймаються пожертви з карт, придатних тільки у вашій країні (так звані домашні карти). Будь ласка, подзвоніть в свій банк і попросіть їх додати можливість міжнародних транзакцій.
  • Кредитні карти США, Сполученого Королівства і Канади приймаються тільки в цих державах (відповідно).
  • В даний час приймаються не всі віртуальні карти. Останні часто застосовують при покупках онлайн для того, щоб захистити конфіденційні відомості на своїй фізичній карті. Проте, ви можете бути упевнені, що наша обробка пожертв підтримується професійними процесинговими операторами, повністю сумісними зі всіма видами карт, і ваші відомості повністю захищені. Тому, якщо ваша віртуальна карта не прийнята, то, будь ласка, скористайтеся замість неї своєю звичайною кредитною/дебетовою картою.
  • Якщо ви використовуєте дебетову карту, то, будь ласка, зверніть увагу на те, що захисний код (CVV) указувати необов'язково. Якщо ваша дебетова карта не містить CVV, то просто пропустіть це поле.
  • Ваш банк може виділяти подібні транзакції для додаткової перевірки. Таке найбільш ймовірно, якщо ви вперше робите пожертву для Вікімедіа. Будь ласка, зв'яжіться з банком і попросити їх розблокувати майбутні транзакції до Вікімедіа, щоб ваші майбутні пожертви оброблялися в штатному режимі.

Чому при спробі зробити пожертву я отримую попередження або повідомлення про помилку сертиф

Будь ласка, не хвилюйтеся, якщо при спробі зробити пожертву отримуєте попередження або повідомлення про помилку сертифікату. Найімовірніше, це відбувається через застарілу версію вашого браузера. Будь ласка, оновіть свій браузер до нової версії або використайте інший браузер. Якщо проблему не усунуто, напишіть нам, будь ласка, про це за адресою donate@wikimedia.org.