Виникла проблема з пожертвуванням?

From Donate
Jump to navigation Jump to search

Виникла проблема з пожертвуванням?

Цей сайт захищений?

Сайт пожертвувань Wikimedia Foundation має високий ступінь захищеності. Після натискання на банер або переходу за посиланням на сторінку пожертвувань ви опиняєтеся на захищеному сайті (https). Уся інформація зашифрована й обробляється відповідно до найвищого стандарту захисту даних.

Зручний для мене спосіб оплати ще не пропонується Wikimedia Foundation.

Нам шкода, що зараз ми не в змозі запропонувати вам найбільш зручний для вас спосіб оплати; у майбутніх кампаніях зі збору коштів ми сподіваємося організувати нові варіанти прийому пожертвувань у різних валютах. Ознайомтеся також з вичерпним переліком інших способів збору пожертвувань.

Чому не були прийняті пожертвування з моєї кредитної/дебетової картки?

Якщо вам не вдалося зробити пожертування, перевірте свою кредитну/дебетову картку в наступний спосіб:

 • Ваша кредитна/дебетова картка повинна бути активована для міжнародного застосування. Зараз не приймаються пожертвування з карток, які можна використовувати лише в межах однієї країни (так звані національні картки). Зателефонуйте у свій банк і попросіть активувати можливість проведення міжнародних транзакцій.
 • У ЄС/Великобританії приділяється підвищена увага безпеці: деякі банки вимагають прив’язки PIN-коду до кредитної картки (3D Secure). Якщо PIN-код відсутній або не збігається, це може стати причиною відхилення операції. У такому випадку ви можете звернутися до свого банку-емітента.
 • Зараз приймаються не всі Віртуальні картки. Їх часто використовують під час покупок онлайн для того, щоб захистити конфіденційну інформацію про фізичну картку. Проте, ви можете бути впевнені, що обробку ваших пожертвувань для нашої організації здійснюють професійні процесингові оператори, які дотримуються усіх вимог чинного законодавства, і ваші відомості надійно захищені. Тому, якщо вашу віртуальну картку не буде прийнято, скористайтеся замість неї своєю звичайною кредитною/дебетовою карткою.
 • Якщо ви використовуєте дебетову картку, зверніть увагу на те, що захисний код (CVV) вводити необов'язково. Якщо ваша дебетова картка не містить CVV, то просто пропустіть це поле.
 • Ваш банк може відправити повідомлення про фінансову операцію до спеціально уповноваженого органу. Таке найбільш ймовірно, якщо ви вперше робите пожертвування для Wikimedia. Зв'яжіться з банком і попросіть його розблокувати подальші транзакції з Wikimedia, аби ваші майбутні пожертвування оброблялися в штатному режимі. Якщо ваш банк або компанія, яка обслуговує кредитну картку, не може визначити причину вашої проблеми, зв’яжіться з нами за адресою donate@wikimedia.org[1]. З міркувань власної безпеки не вказуйте номери кредитних карток у своєму електронному листі.

Чому моє пожертвування, зроблене через систему PayPal, було відхилене?

Якщо ваше пожертвування, зроблене через систему PayPal, було відхилене, або регулярне списання пожертвувань з вашого рахунку було скасовано, зверніться за додатковою інформацією до служби підтримки клієнтів PayPal. Ви також можете зателефонувати до PayPal безпосередньо за номером 888-221-1161 або 402-935-2050, якщо ви перебуваєте за межами США. Найпоширеніші причини відхилення пожертвувань перелічено нижче:

 • PayPal іноді з різних причин вимагає використання резервного способу оплати, наприклад, для досягнення щомісячного порогу витрат або здійснення переказу. Ви можете вирішити цю проблему, додавши до свого облікового запису резервний спосіб оплати.
 • PayPal іноді може видавати повідомлення про помилку з текстом “ми не обробляємо пожертвування у певній країні”. Однак ви можете отримати це повідомлення, оскільки PayPal вимагає від вас надання додаткової інформації, що посвідчує особу. Зверніться за додатковою інформацією у відділ обслуговування клієнтів. Це особливо поширене явище у деяких частинах Азії та країнах Тихоокеанського регіону.
 • Зверніть увагу, що через нові норми місцевого законодавства ми більше не можемо обробляти пожертвування, зроблені через систему PayPal із Сінгапуру.

Я отримав(-ла) повідомлення про помилку, але все одно бачу оплату у виписці.

 • Якщо ви отримали повідомлення про помилку, у якому стверджується, що вашу транзакцію було відхилено, це означає, що ваше пожертвування не вдалося опрацювати або організація Wikimedia Foundation не змогла його прийняти. Зв’яжіться з нами за адресою donate@wikimedia.org[1], аби отримати додаткову інформацію про своє пожертвування. Не вказуйте у своєму електронному листі номери кредитних карток.
 • На вашій картці може відображатися комісія, яку утримує банк, оскільки це стандартна операційна процедура для будь-якої транзакції в режимі онлайн. Якщо ваша спроба зробити пожертвування виявилася невдалою, ваш банк поверне ці кошти на рахунок приблизно через 3–5 робочих днів, залежно від своїх правил та норм. Якщо ви бажаєте спробувати зробити пожертвування ще раз, відвідайте сторінку з варіантами пожертвування, аби ознайомитись із повним переліком можливостей.

Чому ваш формуляр для пожертвування не приймає мою інформацію?

Перевірте, чи ваш браузер оновлено, чи у вас увімкнено JavaScript, і чи ви внесли певні домени у перелік дозволених застосунків. Також перевірте правильність введення інформації в усіх полях, наприклад, написання адреси електронної пошти або кількість цифр у номері вашої кредитної картки. Зверніть увагу, що причиною помилки можуть бути додаткові пробіли у цих полях.

Чому під час спроби зробити пожертвування я отримую попередження або повідомлення про помилку?

Якщо при спробі зробити пожертвування ви отримуєте попередження або повідомлення про помилку, найімовірніше, це відбувається через застарілу версію вашого браузера. Оновіть свій браузер до нової версії або скористайтеся іншим браузером.

Чому я не бачу своєї валюти або країни у формулярі для пожертвувань?

Банер для пожертвування, який ви натиснули, налаштовано для визначення геолокації на основі IP-адреси, наданої вашим постачальником інтернет-послуг. Невелика кількість донорів мають проблему із геолокацією через IP-адреси, і їм потрібен банер, котрий відповідає їхній країні проживання. Така проблема може виникати коли ви подорожуєте. У цьому випадку надішліть електронне повідомлення команді, що займається збором коштів, на адресу електронної пошти donate@wikimedia.org[1]. Обов’язково вкажіть назву своєї країни та/або валюти, аби ми могли надіслати вам правильну URL-адресу для здійснення пожертвування.

Як оновити/скасувати моє регулярну пожертвування?

Інструкції щодо скасування або оновлення регулярних пожертвувань див. у розділі Як скасувати або змінити регулярні пожертвування.

Чому сума, зазначена у моїй банківській виписці, перевищує суму мого пожертвування?

Ані Wikimedia Foundation, ані компанії, яких ми залучаємо для опрацювання кредитних карток, не нараховують комісії за обробку пожертвувань. Однак у деяких випадках банки можуть стягувати комісію за міжнародні та закордонні транзакції. Ми прагнемо звести ці суми до мінімуму і перепрошуємо, якщо ви понесли такі витрати. Оскільки такі комісії стягуємо не ми, ми не можемо повернути їх вам, проте якщо ви бажаєте отримати своє пожертвування назад, щоб покрити зазначені витрати, надішліть електронного листа на адресу donate@wikimedia.org[1].

Проблему не вдалося вирішити?

Команда, що займається збором коштів у Wikimedia Foundation, невелика, тому обов'язково прочитайте наведену вище загальну інформацію. Також ознайомтеся з нашими поширеними запитаннями, оскільки це може допомогти вирішити будь-які проблеми, які у вас виникли. Якщо вам знадобиться допомога у вирішенні проблеми, пов’язаної з пожертвуванням, зверніться до нас за адресою donate@wikimedia.org[1]. Повідомте нам, який браузер та посилання для пожертвування ви використовуєте, і надайте опис або, по можливості, скріншот помилки. Не вказуйте у своєму електронному листі номери кредитних карток.

 1. 1.0 1.1 1.2 1.3 1.4 Через велику кількість вхідних запитів, для відповідей донорам ми використовуємо платформу Zendesk. Надіславши електронного листа на адресу donate@wikimedia.org, ви погоджуєтеся з тим, що ваша інформація буде оброблятися компанією Zendesk Group відповідно до умов діяльності Zendesk. Користувачі з наступних країн повинні ознайомитися з Розділом А політики конфіденційності компанії Zendesk, аби отримати додаткову інформацію про методи роботи компанії Zendesk стосовно конкретної країни: Австралії, Бразилії, Канади, Японії, Нової Зеландії та Сінгапуру.